Zajmujemy się zbieraniem oraz przetwarzaniem sprzętu elektronicznego, który już nie nadaje się do użytku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie usług i oferujemy odbiór oraz utylizację niepotrzebnego sprzętu, który jest zużyty. Nasza ekipa składa się z wyspecjalizowanych techników oraz specjalistów, którzy od lat działają na tym polu i świadczą usługi w pełni fachowo przy zachowaniu należnego bezpieczeństwa.

Jeżeli mają Państwo na przykład sprzęt serwerowy, który należy zabezpieczyć oraz podać recyklingowi, to warto zgłosić się do nas. Brak czasu lub chęci rozbiórki urządzeń nie jest żadnym problemem – wystarczy kontakt telefoniczny lub odwiedzenie naszej placówki, a my zgłosimy się po odbiór zużytych elementów i odpowiednio się wszystkim zajmiemy. Wykonujemy również kopie dysków twardych na życzenie klienta.

Usługi świadczymy zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i firm, które na bieżąco zaopatrują się w nowy sprzęt po zużyciu starych urządzeń. Zgłaszają się do nas serwerownie oraz różnego charakteru obiekty, których sprzęt nadaje się do recyklingu.

Jeżeli zachodzi taka potrzeba, zapewniamy usługę niszczenia danych na nośnikach magnetycznych oraz elektronicznych. Stosujemy formę degausu lub mechaniczną – dzięki temu wszystkie dane z urządzeń zostają zlikwidowane.

Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo klientów – dane, które mogą znajdować się na urządzeniach przed utylizacją nas nie interesują – my zajmujemy się ich recyklingiem.

Przekaż nam swój sprzęt serwerowy lub inne urządzenia, które są już zużyte – Twoja decyzja ma znaczenia zarówno dla środowiska, jak i ludzi. Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo.

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ – 577 240 064 !